FREE 1 to 3-Day Delivery on Orders $149+ Details
$1,114.00 each / $4,456.00 Set of 4
Sorry, mount & balance is not currently available for tires on this wheel. Wheels & tires ship separately.
Saved - View your saved items
We're sorry. We couldn't save this product at this time.
Description, Q&A, Specs & Installation
| Brand | Corsart |
| Wheel Model | Kingpin 6 |
| Wheel Size | 24x10 |
| Wheel Diameter | 24 Inch |
| Wheel Width | 10 Inches |
| Wheel Offset | 25mm |
| Wheel Backspacing | 6.484 Inch, 164.7mm |
| Wheel Style | Custom |
| Wheel Color | Gunmetal, Gray |
| Wheel Finish | Matte |
| Wheel Material | Aluminum |
| Wheel Placement | Front or Rear |
| Wheel Bolt Pattern | 6 x 135mm (6 x 5.31-Inch) |
Corsart R505241089650
CA Residents: WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov
Wheel & Tire Fitments For 2021-2026 Bronco with 24x10 25mm Wheels